Formování postavy

Velký přínos má MARRKO CORE také při formování postavy a štíhlého pasu. Při cvičení se do stabilizace trupu zapojují svalové skupiny celého těla, spalování kalorii je proto mnohem vyšší než u izolovaných cviků. Díky zapojování celého těla do cvičení je postava elegantní, vyvážená a snadněji tak dosáhnete žádoucího a esteticky příjemného vzhledu.

Na štíhlý pas je MARRKO vyloženě expert. Cvičební systém obsahuje cviky, které jsou zaměřeny právě na rozvoj rotačního pohybu trupu. Rotátory trupu mají tu vlastnost, že cvičením protahují (napřimují) trup a zužují tak pas, proto je MARRKO ideálním nástrojem pro docílení štíhlého pasu.

Přímý břišní sval a rotátory trupu

Přemýšleli jste někdy, jak rotátory trupu přispívají k dosažení štíhlejšího pasu?

Tyto často přehlížené svaly hrají významnou roli při vytvarování záviděníhodné postavy a udržení správného držení těla.

Jádrem tohoto příběhu jsou příčné břišní svaly, které fungují jako korzet, poskytují stabilitu páteři, pánvi a udržují vaše břicho vtažené. Jejich práce je zásadní pro prevenci vyvaleného břicha a pro vytvoření esteticky přitažlivého vzhledu.

Vnitřní šikmé svaly umožňují rotaci trupu, zatímco vnější šikmé svaly vykreslují linii a vytvářejí iluzi dokonalého pasu.

Společně rotátory trupu umožňují pohybovat se ladně a s jistotou. Ať už tančíte, sportujete nebo se věnujete každodenním činnostem, tyto svaly spolupracují, aby podpořily každý pohyb.

Kromě estetiky podporují silné rotátory trupu lepší držení těla a chrání páteř před zraněním. Chcete-li tyto svaly udržet v dobré kondici a pyšnit se štíhlým pasem, zařaďte do své fitness rutiny cviky Marrko a Wops, ať už statické nebo v pohybu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies